Print Friendly, PDF & Email

Po raz ostatni w tym roku wybraliśmy się z projektem “Bliżej Kultury” do Teatru Powszechnego na spektakl pt.: “Korepetycje z miłości”. Sztuka jest świetnie napisana i błyskotliwa, ale także bardzo aktualna, bo dotyka tematu terapii, z których współcześnie coraz częściej korzystamy. Opowiada historię dojrzałego małżeństwa z 27-letnim stażem, które jest w kryzysie. Wydaje się, że wiodą szczęśliwe życie, ale ich miłość przygasa. Szczęśliwie okazuje się, że ich sąsiad, który prowadzi rubrykę “Złamane serca” w czasopiśmie dla kobiet, wymyślił autorską metodę terapii dla par. Czy redaktor rubryki z poradami dotyczącymi „spraw sercowych” w kolorowym piśmie dla pań okaże się specem od miłości? Zakończenia nie zdradzimy, zachęcamy Was do odwiedzenia Teatru Powszechnego i zobaczenia spektaklu 😉

 

 

Odsłony: 35

Podobne wpisy