Print Friendly, PDF & Email

9 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 109 odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród w IX Wojewódzki Konkursie ‘SKILFUL(ER)’.

Do konkursu przystąpiło 820 uczniów z Łodzi i województwa łódzkiego. Poziom trudności dostosowany został do poszczególnych poziomów nauczania w klasach IV-VII. Rywalizacja w czterech kategoriach wiekowych toczyła się przez 4 etapy począwszy od grudnia. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu komunikacji, czytania ze zrozumieniem, napisania tekstu, wypowiadania się na określony temat, a także znajomością środków językowych i leksykalnych. W naszej szkole, mamy kilku  uczniów, którzy w swojej kategorii przez każdy kolejny etap konkursu przechodzili z sukcesem i dotarli aż na podium.

Z radością informujemy, że tegoroczną laureatką IX edycji  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Skilful(er)” w kategorii klas VII otrzymała uczennica klasy VIIc Natalia Koprek uzyskując I miejsce.

II miejsce w kategorii klas IV zdobył Krystian Grelak z klasy 4b.

Finalistą ww. konkursu w kategorii klas V został uczeń klasy V b Franciszek Koprek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów;)
Katarzyna Lubczyńska-Połeć
Anna Kubik

 

Odsłony: 83

Podobne wpisy