Dzień Dziecka w naszej szkole
1 czerwca w naszej szkole odbył się wyjątkowy piknik z okazji Dnia Dziecka. To wspaniałe święto zostało zorganizowane przez Radę Rodziców we współpracy z Dyrekcją oraz nauczycielami. Nasze szkolne boisko zamieniło się w prawdziwe centrum rozrywki i uśmiechu! Na uczniów czekało mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Najmłodsi (i nie tylko!) chętnie szaleli na ogromnych dmuchańcach, a zapach…

