Print Friendly, PDF & Email

5 Kwietnia w naszej szkole odbył się apel Wielkanocny połączony z inscenizacją do pieśni „ Ten, którego pocałuję w twarz…”.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas 8: Szymon Górecki ( Jezus), Adam Zakrzewski ( Piłat), Dawid Kostecki ( Piotr), Weronika Rojek ( Weronika), Róża Flakiewicz (Maryja), Nikola Korzeniewska ( kobieta oskarżająca Piotra), Amelia Miecińska ( kobieta oskarżająca Piotra), Alicja Ochlik (Judasz), Agata Grodzka, Blanka Lesiak, Karolina Gryś ( kobiety przy grobie), Andrzej Woś, Stanisław Gembalski ( żołnierze) Agata Rumińska (życzenia) oraz śpiew Ada Złotowska i Maja Pajor z klasy 5a i 5b  pod kierunkiem  p. Anny Olborskiej  i siostry Dolorosy. Życzenia całej społeczności szkolnej złożyła Pani wicedyrektor Ilona Kałużna.

Odsłony: 184

Podobne wpisy