14 października w Dniu Edukacji Narodowej odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas pierwszych. Po krótkim programie artystycznym dyrektor szkoły – p. Sławomir Maciejewski razem z wicedyrektor – p. Beatą Stankiewicz uroczyście dokonali pasowania naszych najmłodszych podopiecznych na uczniów naszej szkoły. Pierwszaki uroczyście ślubowały i z uśmiechem na twarzy przyjęły dyplomy oraz medale z rąk dyrekcji i wychowawczyń. Cieszymy się, że nasze szeregi zasiliły tak wspaniałe dzieci. Uroczystość przygotowali nauczyciele świetlicy pod kierunkiem p. Moniki Witek we współpracy z wychowawcami klas pierwszych – p. Marią Kowalczyk i p. Karoliną Pyfel oraz p. Aliną Sakwińską – nauczycielką muzyki. Teraz już oficjalnie: „Witaj szkoło!”