Print Friendly, PDF & Email

W dniach 16 – 18  11. 2018 r. w Hali EXPO odbyły się Targi Książki, w których nasi uczniowie uczestniczą każdego roku już od 8 lat. Jest to bardzo ciekawa impreza księgarska – właściwie łódzkie święto literatury, gdzie prezentuje się około 100 wystawców, a wśród nich najprężniejsze firmy  wydawnicze. Największą gratką jest oczywiście udział popularnych polskich autorów książek beletrystycznych dla dzieci i młodzieży. Można z nimi porozmawiać, poznać osobiście, zakupić ciekawe książki   i pobrać autografy ze specjalnymi dedykacjami. Młodzież naszej szkoły brała udział w spotkaniach z Agnieszką Frączek, Emilią Kiereś, Joanną Kmieć, Magdaleną Podbylską i Ewą Karwan Podbylską, a biblioteka szkolna wzbogaciła się o około 30 nowych tytułów z pięknymi wpisami autorskimi. Zakupiliśmy też bardzo pięknie wydane pozycje na nagrody na koniec roku po mocno promocyjnych cenach. Wszyscy orzekli, że to niezwykle ciekawa impreza, szkoda, że na następną trzeba czekać aż rok.

Nauczyciel-bibliotekarz

Odsłony: 21

Podobne wpisy