Print Friendly, PDF & Email

W dniu 21 grudnia 2023 roku odbyły się Jasełka zorganizowane przez uczniów z klasy 1a,5a,5b,6b,7c i 2a oraz chóru szkolnego pod kierunkiem Pani Aliny Sakwińskiej.

Występy w wykonaniu uczniów wprawiły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na nie. Uroczystość jasełkowa okazała się bardzo udana, widzowie byli oczarowani magią przedstawienia. Była dla nas lekcją zadumy i refleksji. Zatem nie pozostaje nic innego jak pogratulować i podziękować aktorom, którzy włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie tegorocznych Jasełek.

Jasełka zorganizowała Pani Anna Olborska oraz Pani Marta Kubacka, piękną dekorację przygotowała Pani Magdalena Supeł, a za nagłośnienie odpowiadał Pan Przemysław Albrecht.

Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2024…

 

Odsłony: 99

Podobne wpisy