Print Friendly, PDF & Email

Tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia udało się wyjść z projektem “Bliżej Kultury” do Teatru Nowego. Tym razem obejrzeliśmy spektakl “Kto nie ma nie płaci”.

Główna intryga sztuki oscylująca na granicy kryminału opowiada bardzo zabawną historię zbiorowego rabunku supermarketu przez zazwyczaj ułożone i pokorne gospodynie domowe. Piękne i zdesperowane panie, upychają pośpiesznie łupy pod płaszcze. Kradzież się udaje, ale jak na widok ciążowych brzuchów zareagują mężowie? Służby rozpoczynają śledztwo, mężowie ruszają w poszukiwaniu szpitala, a kobiety wypatrują szczęśliwego rozwiązania.

Znakomicie poprowadzona, wartka akcja komedii omyłek, zabawne dialogi i nagromadzenie groteskowych elementów, gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

Spektakl godny polecenia 😉

 

 

Odsłony: 62

Podobne wpisy