Print Friendly, PDF & Email

W dniu 09.10.2023r. podczas trwającego EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI nasza szkoła po raz trzeci wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego dla uczniów klas 7-8 posiadających opinię o dysleksji – MY SMALL VICTORY 2023. Organizatorem konkursu jest XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi.

Konkurs odbył się w formie online w formularzu MsForms. Test konkursowy składał się z 4 części, które obejmowały: – słownictwo, – gramatykę, – reagowanie językowe, – elementy wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego.

Podobnie jak w latach poprzednich nasza szkoła zajęła I miejsce :), a nasi uczniowie zajęli wszystkie „miejsca medalowe” w całym konkursie.

Oto wyniki:

I miejsce – Agnieszka Woś 8b

II miejsce – Hubert Szczęsny 7c

III miejsce – Szymon Białkowski 8b

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nauczycielki języka angielskiego

Odsłony: 57

Podobne wpisy