Print Friendly, PDF & Email

Dnia 01.10.2021 obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. 

W czasie lekcji matematyki pod opieką nauczycieli matematyki, uczniowie rozwiązywali przykłady z tabliczki mnożenia lub odpowiadali na działania.
Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs ze skakanką lub z kozłowaniem piłki do koszykówki, w którym trzeba było wykazać się nie tylko świetną znajomością tabliczki mnożenia, ale również dobrą kondycją, świetną techniką skakania lub kozłowania oraz umiejętnością koordynacji aktywności fizycznej i intelektualnej. Ta akcja wyłoniła wielu „Ekspertów Tabliczki Mnożenia”, którzy otrzymali pamiątkowe naklejki, jako dowód zdanego egzaminu. Dziękujemy za udział w akcji  i zapraszamy za rok.

Odsłony: 59

Podobne wpisy