Print Friendly, PDF & Email

Dnia 28 września 2018 roku odbyły się obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Celem tego dnia jest zachęcanie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Tego dnia nasi Egzaminatorzy przeprowadzili egzamin ustny i  pisemny z tabliczki mnożenia wśród uczniów, nauczycieli, a nawet wśród dyrekcji i pracowników. W ten wyjątkowy dzień role się odwróciły i to nauczyciele w obecności swoich uczniów, którzy mocno trzymali kciuki, byli przepytywani.

Łącznie przeegzaminowano około 150 uczniów.

Gratulujemy wszystkim, którzy włączyli się do zabawy i przyczynili się do propagowania tego święta, cieszymy się z tylu rozdanych tytułów „EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA”. Liczymy na również duże zaangażowanie w przyszłym roku.  

Odsłony: 19

Podobne wpisy