Print Friendly, PDF & Email

BUDŻET  OBYWATELSKI ‘ 2018

Głosowanie na formularzach papierowych                               15-30.września 2018

Głosowanie internetowe                                   15. września – 7. października 2018

Szkoła Podstawowa nr 48 w Łodzi przygotowała dwa projekty :

1. Remont sali gimnastycznej SP48        

.    kod projektu : B 0066 TW       wartość: 210 000 zł

2. Budowa boiska wielofunkcyjnego przy SP48

      kod projektu : B 0067 TW      wartość: 750 000 zł

Drodzy Rodzice i Uczniowie!                                                                                           

      Tylko od nas zależy, czy pozyskamy odpowiednią liczbę głosów i wygramy pieniądze (960 000 zł, czyli prawie MILION ZŁOTYCH !!!) dla naszej szkoły na dwa obiekty sportowe, z których korzystają uczniowie SP 48 codziennie na lekcjach WF.  Potrzebujemy zebrać ponad 5000 głosów pod naszymi projektami, by mieć realne szanse na spełnienie marzeń naszych dzieci o pięknej, pachnącej sali gimnastycznej i nowoczesnym Orliku przed szkołą, z którego będziemy mogli wszyscy korzystać. To jedyna szansa na poprawę wyglądu i funkcjonalności tych obiektów. Jeśli każdy uczeń zbierze wśród rodziny, znajomych i sąsiadów przynajmniej  10 podpisów na formularzach do głosowania, to tylko wtedy mamy szansę wygrać !

Konkurs Rady Rodziców!                                                                                                               

    Dla klasy, która zbierze najwięcej podpisów na formularzach papierowych i dostarczy je do dnia 28.09.2018 do Wychowawcy Szkoły Podstawowej nr 48 , Rada Rodziców ufunduje nagrodę w postaci jednodniowej wycieczki do wybranego parku rozrywki w Polsce (np. Energylandia, Rabkoland, itp.), o wartości 2000 zł. Klasę, która zajmie drugie miejsce w szkole zapraszamy do Arena Laser Games na wspaniałą klasową zabawę w laserowy paintball (wartość nagrody 500 zł). Dodatkowo dla trójki uczniów, którzy zbiorą najwięcej podpisów na kartach do głosowania będą trzy nagrody-niespodzianki (rankingi poszczególnych uczniów prowadzą ich Wychowawcy). Codziennie, w dniach 17-28.09.2018 będziemy informować społeczność szkolną o liczbie zebranych podpisów, złożonych do Sekretariatu SP 48, przez Wychowawców poszczególne klas. Co rano, przy wejściu do szkoły, będzie dostępny aktualny ranking klas walczących o nagrody! Pamiętajmy jednak, że przede wszystkim walczymy o nową salę gimnastyczną i nowe boiska zewnętrzne!!!

                                                                     Do dzieła! Zróbmy to! 

      Poniżej druk formularza do głosowania. Można go wydrukować i już zacząć zbierać podpisy na kartach do głosowania. Również w sekretariacie szkoły można pobrać formularze. UWAGA: każda osoba może podpisać się tylko na 1 egzemplarzu !!! W przypadku podpisania się na dwóch lub więcej drukach Urząd Miasta unieważnia wszystkie głosy osoby z danym Peselem. Można wybrać tylko jeden sposób głosowania, nie można jednocześnie zagłosować internetowo i papierowo. Takie deklaracje również zostaną unieważnione. 

Odsłony: 9

Podobne wpisy