Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo!

W związku z rozpoczęciem wdrażania oprogramowania OFFICE 365 w łódzkich placówkach oświatowych  informuję, że w ramach zakupionej licencji dotyczącej oprogramowania OFFICE 365 będą mogli korzystać uczniowie, których rodzice wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych ich dziecka.

W ramach tej licencji uczniowie będą mogli korzystać z instalacji tego oprogramowania na komputerach domowych, co umożliwia korzystanie z:

·        jednorodnej poczty e-mail,

·        wirtualnego dysku OneDrive o pojemności 1TB dla każdego,

·        nowoczesnych narzędzi do komunikacji i współpracy w chmurze, dostępnych w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia,

·        aplikacji edukacyjnych np. takich jak: Microsoft Teams, OneNote Class Notebook, Forms,

·        pełnej wersji pakietu Office do instalacji na komputerach, tabletach i smartfonach do użytku prywatnego.

W związku z koniecznością uzyskania przed założenia konta w systemie komputerowym pisemnej zgody rodziców uczniów proszę o zwrot popisanych formularzy udzielenia takiej zgody do 6.12.2017 r do wychowawców klas.

Odsłony: 11

Podobne wpisy