Print Friendly, PDF & Email

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do udziału w III edycji szkolnego konkursu rodzinnego – „Czarowanie słowem – rodzinne czytanie”, którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły jako znakomitej rozrywki.

W czytelniczych potyczkach mogą wziąć udział uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, dziadkami, starszym rodzeństwem. Rodzina do 24 maja zgłasza minimum dwuosobowy zespół – dziecko + członek rodziny. Zmagania konkursowe odbędą się 29 maja o godz. 16.30.

Przedmiotem konkursu jest prezentacja – interpretacja głosowa samodzielnie wybranego fragmentu ulubionej książki, która nie może przekroczyć 5 minut.

W przypadku wątpliwości, zapytań, szczegółowych informacji udzielą organizatorki konkursu – p. Monika Witek i p. Justyna Pawlicka

Odsłony: 14

Podobne wpisy