Print Friendly, PDF & Email

Dnia 22 grudnia 2017 roku w Naszej szkole odbyły się Jasełka szkolne przygotowane przez katechetki: siostrę Dolorosę i  Panią Annę Olborską oraz  Panią Ewę Jóźwiak- nauczyciela muzyki, wraz z chórem szkolnym.

W przedstawieniu udział wzięli uczniowie z klasy 5a, 5c i 6b.

Narrator– Dominika Cichorek 5a, Zuzanna Idzikowska 5a

Maryja– Lilianna Domeradzka 5c

Józef– Krystian Ratajczyk 5c

Anioły– Alicja Kurzyk 5c, Milena Wilk 5c, Wiktoria Paradowska 5c, Natalia Kołodziejska 5c

Pasterze– Jerzy Cepa 5c, Kacper Ferlich 5c, Bartek Zakrzewski 5c, Mateusz Śnieszko 5c

Królowie– Andrzej Tomaszewski 6a, Mikołaj Terczyński 6b, Krzysztof Antoniuk 6a

Przedstawienie zostało zakończone życzeniami zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018 dla Dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły,  uczniów oraz ich rodziców.

Odsłony: 36

Podobne wpisy