Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Rodzice !

            Bardzo dziękujemy za zrozumienie i poparcie projektu “Moja Bezpieczna Szkoła” oraz wpłaty na monitoring szkolny.

            Od dnia 2.stycznia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 48 działa monitoring, który ma podnieść poziom  bezpieczeństwa uczniów i wszystkich osób, przebywających na terenie placówki.

Łącznie zamontowano 9 kamer : 2 na zewnątrz ( widok na wejście główne szkoły i widok na bramę wjazdową), wewnątrz znajdują się 2 kamery w szatni    ( na obu końcach korytarza) , na parterze – widok na wejście do szkoły                    i sekretariat, w wąskim korytarzu przy sali gimnastycznej oraz widok na korytarz prowadzący do świetlicy. Na pierwszym piętrze monitorowane są oba końce korytarza (przy pomocy 2 kamer).  Koryta kablowe zostały położone po całej długości korytarzy z możliwością przenoszenia kamer lub dokładania nowych.

            Osoby, które jeszcze nie wpłaciły składki, wynoszącej 20 zł, bardzo proszę o uregulowanie należności w najbliższym czasie u wychowawców klas. Konieczne jest jeszcze założenie 2 kamer na drugim piętrze oraz kamer zewnętrznych, monitorujących boisko szkolne. 

                                                                                              Rada Rodziców

Odsłony: 16

Podobne wpisy