Print Friendly, PDF & Email

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 48 w Łodzi przywitali PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.Były przebieranki, konkursy i sprzątanie świata. Samorząd Szkolny przygotował konkurs na Panią Wiosnę, w którym zwyciężyła Zofia Malka z klasy 6c. W konkursie na najpiękniejszy wianek zwyciężyła Natalia Stasiak z klasy 5b.Serdecznie gratulujemy Dziewczynom!

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień klasa 8c udała się z misją posprzątania naszej okolicy. Dołączyliśmy tym samym do akcji prowadzonej przez Urząd Miasta Łódź „Galante Sprzątanie” Chętnym osobom z całego serca dziękujemy. A całej społeczności szkolnej życzymy, aby odradzająca się przyroda przynosiła nowe siły i wytrwałość w codziennych obowiązkach. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć oraz filmiku.

GALANTE SPRZĄTANIE SP 48 ŁÓDŹ

Odsłony: 193

Podobne wpisy