Print Friendly, PDF & Email

Konkurs Wordmaster – Słówkomistrz

          W kwietniu 2016r. w naszej szkole odbył się  Konkurs z Języka Angielskiego „WORDMASTER – SŁÓWKOMISTRZ”, który cieszył się ogromną popularnością wśród naszych uczniów. W sumie 45 osób z klas piątych i szóstych z naszej szkoły wzięło udział w tymże konkursie.

NAJLEPSI UCZNIOWIE Z KLAS SZÓSTYCH

         I MIEJSCE –   Hubert Rogut (VIc)

        II MIEJSCE –  Izabela Zajdel (VIa)

                                   Jakub Oleszczyk (VIb)

       III MIEJSCE–  Natalia Skorasińska (VIa)

        wyróżnienie –   Bartosz Pietrzak (VIc)

NAJLEPSI UCZNIOWIE KLAS PIĄTYCH

        I MIEJSCE –   Aleksandra Załuska (Va)

      II MIEJSCE –   Jagoda Wiśniewska (Vb)

     III MIEJSCE –   Hanna Graczykowska (Vc)

       wyróżnienie –    Aleksandra Grzelak (Vc)

                                                                                 Gratulujemy!!!

Nasi uczniowie już po raz kolejny wzięli udział w  konkursie  przedmiotowo –językowym „English is my passport” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 189 w Łodzi.  Konkurs  sprawdzał  wiedzę o Europie i  łączył znajomość języka angielskiego z wiedzą przyrodniczo – geograficzną. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Laura Barańska i Hubert Rogut z klasy VIc. W konkursie udział wzięło 17 szkół z Łodzi i okolic. Podczas konkursu uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami w formie zagadek, krzyżówek, quizów i rozsypanek. Nasi uczniowie wykazali się dużą znajomością wiedzy na temat Europy zdobywając  I miejsce.

                                                                                  Gratulujemy!!!

W VIII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „English For Kids 2016” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2015 w Łodzi uczeń klasy VIc Hubert Rogut zajął III miejsce, zaś uczennica klasy VIa Izabela Zajdel uzyskała tytuł Finalisty. 

                                                                                  Gratulujemy!!!

Odsłony: 9

Podobne wpisy