VI Bałuckie Dyktando Ortograficzne w języku  angielskim

W listopadzie 2015r. w naszej szkole odbył się szkolny etap VI Bałuckiego Dyktanda Ortograficznego w  języku angielskim dla klas piątych organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 35 w Łodzi. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród naszych uczniów.  Do II finałowego etapu zakwalifikowały się 3 osoby:

Hanna Graczykowska z kl. Vc

Aleksandra Grzelak  z kl. Vc

Ewa Kupis z kl. Vb

W finale dyktanda  wzięło udział 21 uczniów z 7 szkół.

Ewa Kupis zajęła II miejsce, a Hania Graczykowska III miejsce.

Gratulujemy!

Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Języka Angielskiego

Gratulujemy uczniowi klasy VIc Hubertowi Rogutowi uzyskania tytułu Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego organizowanym przez Łódzkie Kuratorium Oświaty w Łodzi.

IV Międzyszkolny Konkurs Kultury Brytyjskiej dla uczniów klas VI

pt. „TO BE BRITISH”

Konkurs ten, zorganizowany przez Gimnazjum nr 32 w Łodzi, składał się z trzech niezależnych konkursów:

1.      Konkurs na pocztówkę z dowolnego miejsca w Wielkiej Brytanii.

2.      Quiz wiedzy o Wielkiej Brytanii.

3.      Konkurs piosenki angielskiej.

Nasi uczniowie z klasy VIc w składzie Kajetan Duczkowski, Jakub Komorowski i Hubert Rogut wywalczyli III miejsce w Quizie wiedzy o Wielkiej Brytanii, a uczennica klasy VIb Maja Mazurkiewicz I miejsce w Konkursie piosenki Brytyjskiej w utworze  „Photograph” (Ed Sheeran) .