Print Friendly, PDF & Email

Dnia 30.11.2015 r., w ramach Klasowych Mikołajek, klasa III A pojechała do Akademii Budowania Klockami Lego w Aleksandrowie Łódzkim. Zadaniem dzieci było wybudowanie z klocków lego zagrody dla świętego Mikołaja.

Trzecioklasiści pracowali w 3-osobowych zespołach. Wspólne i zgodne działanie przyniosło ciekawe efekty. W sali wyrosły domy św. Mikołaja, fabryki zabawek, biuro, stajnie dla reniferów, super sanie oraz pas startowy. Uczniowie ładnie wypowiadali się na temat tego co i w jakim celu wybudowali. Następnie dzieci ozdobiły stojącą w rogu sali choinkę wykonanymi z klocków mikołajami, choinkami, bombkami, aniołami oraz prezentami. Na zakończenie spotkania dzieci dostały drobny upominek. Były to pięknie zapakowane kruche ciasteczka. Wycieczka bardzo podobała się dzieciom, które chciałyby jeszcze kiedyś odwiedzić to magiczne miejsce.

Odsłony: 15

Podobne wpisy