Print Friendly, PDF & Email

Nie wiesz, która szkołę średnią wybrać? Przyjdź na Targi Łódzkiej Bazy Edukacyjnej! To wyjątkowe wydarzenie skierowane do uczniów podstawówek i ich rodziców, którzy chcą świadomie podjąć decyzję o wyborze liceum, technikum lub szkoły branżowej. Cykl spotkań właśnie się rozpoczyna.

Łódzka Baza Edukacyjna to prawdziwa skarbnica wiedzy o tym, co dzieje się w szkołach ponadpodstawowych. Dzięki nowemu, miejskiemu programowi uczniowie mogą szybko sprawdzić, które liceum lub technikum będzie najlepiej odpowiadać ich potrzebom. Jednym z ważnych elementów Łódzkiej Bazy Edukacyjnej są cykliczne targi rejonowe, które pozwolą dzieciom i ich rodzicom zapoznać się z bogatą ofertą szkół ponadpodstawowych.

Podczas targów uczniowie będą mogli porozmawiać z przedstawicielami interesujących ich placówek, sprawdzić, jakie mają profile klas, co proponują po lekcjach i czego wymagają od kandydatów. Dodatkowo specjaliści udzielą wsparcia osobom niezdecydowanym. Profesjonalni doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i pomogą zaplanować przyszłość.

Łódzka Baza Edukacyjna to jednak znacznie więcej. Już 28 lutego ruszy dedykowany uczniom portal, na którym znajdą m.in. mapę miejskich szkół ponadpodstawowych, ich ofertę oraz informacje o dniach otwartych i zasadach naboru. To kompendium wiedzy dla przyszłych absolwentów podstawówek, którzy stoją przed trudnym wyborem idealnej placówki. Wszystkie informacje będą też dostępne na profilach FB, IG i Tik Tok Łódzkiej Bazy Edukacyjnej. Wszystkie informacje dostępne będą pod adresem lbe.edu.pl.

Wszystkie informacje o szkołach średnich i interaktywną mapę można znaleźć na stronie lbe.edu.pl.

 

Terminy rejonowych targów edukacyjnych:

13 marca – SP 169 ul. Napoleońska 7/17, godz. 17:00 – 19:00

20 marca – SP 109  ul. Pryncypalna 74, godz. 17:00 – 19:00

25 marca – SP 45 ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3, godz. 17:00 – 19:00

5 kwietnia – SP 84  ul. Wici 16, godz. 17:00 – 19:00

10 kwietnia – SP 174  ul. Gałczyńskiego 6, godz. 17:00 – 19:00

Odsłony: 95

Podobne wpisy