Print Friendly, PDF & Email

 Dnia 29 września miało w naszej szkole miejsce niezwykle ważne wydarzenie – ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Z tej okazji klasa 1a pod kierunkiem wychowawczyni p. Marty Kubackiej przygotowała występ artystyczny. W przygotowaniu uroczystości brali również udział wybrani uczniowie z klasy drugiej i trzeciej. Całościdopełnił występ szkolnego chóru przygotowany przez p. Alinę Sakwińską. Najważniejszym momentem wieczoru było uroczyste złożenie ślubowania i pasowanie na ucznia dokonane przez Pana Dyrektora. Odbyło się to w obecności rodziców, dziadków, rodzeństwa, a także gości z okolicznych przedszkoli. Wszyscy uczniowie tego dnia otrzymali pamiątkowe dyplomy, drobne upominki oraz pierwsze legitymacje szkolne. Na koniec uroczystości dzieci miały możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia ze ślubowania w specjalnej fotobudce stworzonej specjalnie na tę okazję przez p. Monikę Witek.

     Naszym Kochanym Pierwszakom życzymy samych sukcesów oraz satysfakcji i dumy z bycia uczniem naszej szkoły.

Odsłony: 62

Podobne wpisy