Print Friendly, PDF & Email

Dnia 21.09.2016 r odbyły się pierwsze zajęcia koła plastycznego prowadzone przez   p. Monikę Witek- nauczycielkę świetlicy. Na zajęciach wykonywaliśmy Furby’ego z … plastikowej butelki :). Pomysł bardzo spodobał się dzieciom, bo jak wiadomo  Furby jest obecnie „na topie” ;). Z tego względu dzieci chętnie przystąpiły do pracy, a tej było  naprawdę sporo. Całą godzinę zajęło nam wykonanie tego puchatego stworka, Dzieci w skupieniu i z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne etapy – najpierw oklejając butelkę papierem, bibułą, przyklejając postrzępione „futerko” z bibuły, aż do narysowania, wycięcia i przyklejenia uszu, i ogonka. Gotowe już Furby urzekły nas swoją niezwykłością i oryginalnością. Dzieciom należą się wielkie brawa – za wytrwałość i ogromny talent :).

Odsłony: 10

Podobne wpisy