Print Friendly, PDF & Email

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w dwóch konkursach międzyszkolnych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 14 w Łodzi. W konkursie „Okładka mojej ulubionej książki” wyróżnienia zdobyli autorzy pięknych i ciekawych dzieł:

Jakub Mleczko kl.7b

Zuzanna Osińska kl.7b

Amelia Wałowska kl.7c

Uczestnicy IV Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Szekspir z podstawówki” musieli napisać jeden akt dramatu, a inspiracją była piosenka Czesława Niemena pt. „Dziwny jest ten świat”.  Prace naszych uczennic zostały docenione przez jurorów. Oto laureatki:

II miejsce – Weronika Szałwińska  kl.7c

III miejsce – Amelia Wałowska  kl.7c

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

Odsłony: 22

Podobne wpisy