Podobne wpisy
Ferie już za nami
Mamy nadzieję, że Wasze ferie to była jazda bez trzymanki – sanki, narty, snowboard, śnieżne bitwy i epickie gleby w zaspach. A jeśli ktoś wybrał tryb „miś polarny” i regenerację pod kocem – super! Drzemki do południa, maratony seriali, filmy do 2:00 w nocy, mangi, komiksy, książki, bezpieczne scrollowanie neta bez wyrzutów sumienia… Ważne, że naładowaliście…
AKCJA CHARYTATYWNA – LIST DO MIKOŁAJA 2024
Szkolne Koło Wolontariatu przyłącza się do akcji „List do Mikołaja 2024” organizowanej przez Fundację DOBROdzieje się. Akcja polega na zbiórce darów dla dzieci z Domów Pomocy Społecznej i pieczy zastępczej. Planujemy przygotować 5 prezentów dla pięciorga dzieci. Każdy prezent dla dziecka nie może przekraczać 120 złotych. Prosimy wspaniałych darczyńców (Mikołajów) o przynoszenie: nowych gier planszowych…
Łódzkie Orlęta Spadkobiercy Niepodległości
Za nami pierwszy etap projektu Łódzkie Orlęta Spadkobiercy Niepodległości. Grupa uczniów z klas 7 uczestniczyła w Zintegrowanych warsztatach strzeleckich i zajęciach patriotyczno-obronnych w 82. rocznicę walk oddziałów Armii Łódź. Milena Bakura, Kinga Spychalska i Maja Zielińska (7d) przygotowały relacje z tego wydarzenia. Views: 130




