Print Friendly, PDF & Email

W dniu 28.11.2018 r. w cudownej atmosferze, odbył się bal pt. „Pożegnanie Jesieni” dla dzieci z klas I-III naszej szkoły. W nastrój balu wprowadziły zabawy muzyczno-ruchowe min.. „taniec liści”, „głowa, ramiona, kolana….”, „kaczuchy”. Kolejny etap imprezy to konkurencje na wesoło np. „skoki przez kałużę”, konkurs taneczny. Na koniec odbył się pokaz mody jesiennej. Modele i modelki zaprezentowali się w szeleszczących, różnobarwnych pelerynach, w przebraniach leśnych zwierzątek, skrzatów, muchomorków, owoców i warzyw. Wszystkie zabawy i konkurencje przeplatane były tańcami, korowodami oraz pląsami w rytm dyskotekowej muzyki. W trakcie balowych szaleństw dzieci mogły również posilić się słodkim poczęstunkiem. Uśmiechnięte buzie dzieci to najlepszy dowód na to, że bal był udany.

                                                                                     Organizatorzy balu:

                                                                        Nauczyciele-wychowawcy świetlicy szkolnej.

Odsłony: 41

Podobne wpisy