Podobne wpisy
Mikołajkowy szał!
6 grudnia nie minął w naszej szkole bez echa. Wszyscy, zwłaszcza w młodszych klasach, spisali się na medal! Czapki, czapeczki, peleryny, świąteczne dinozaury, sukienki z prezentami, opaski z rogami renifera, swetry z reniferem, z miśkami, z błyszczącym wieńcem adwentowym, kolczyki z bałwankiem, gwiazdką betlejemską i innymi świątecznymi słodyczami. Nauczyciele zasługują też na pochwałę, ponieważ przyłączyli…
Uczniowie naszej szkoły uczestnikami akcji społecznej EXPO 2022!
W dniu 6 listopada uczniowie naszej szkoły z klas IVd, VIb i VIIb, pod opieką pani Marty Piestrzeniewicz i Katarzyny Lubczyńskiej-Połeć, uczestniczyli w akcji społecznej EXPO 2022. Wystawy światowe Expo to największe wystawy prezentujące dorobek kulturowy, naukowy i techniczny państw, narodów, społeczeństw i społeczności świata i uznawane są za jedne z największych wydarzeń międzynarodowych. Akcja…
Wycieczka do Pragi
Tuż po egzaminie od 20 do 22 maja klasy 8a i 8b oraz klasa 7a wybrały się na wycieczkę do Pragi pod opieką p. Sylwii Dyrkacz, p. Anny Kubik oraz p. Ewy Pospieszyńskiej. Pierwsza atrakcją wycieczki była Kopalnia Złota w Złotym Stoku. Pan przewodnik z poczuciem humoru zapoznał nas z technologią wydobywania kruszców w Polsce….




