Print Friendly, PDF & Email

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ SZLACHETNA PACZKA 2021

W dniach  17.11 2021- 10.12 2021 na terenie Naszej szkoły odbyła się akcja charytatywna SZLACHETNA PACZKA.

Udało się  sprostać wszystkim potrzebom wybranej- trzyosobowej rodziny.

Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu oraz wielkiej dobroduszności  Państwa oraz uczniów  udało się zebrać środki na zakup 1 tony opału, oraz dokupienie rzeczy, których brakowało. W sumie zebraliśmy 2800 zł.

Spakowaliśmy  42 pudełka zawierające  żywność długoterminową, chemię domową, odzież , poduszki, kołdry i koce oraz obuwie , a także sprzęty służące do higieny osobistej oraz porządków w domu: wiadro z mopem,  małe Agd – odkurzacz , opiekacz 3 w 1 oraz maszynka do strzyżenia.

Udało się spełnić marzenia Pań o pięknej biżuterii- otrzymały kilka pięknych kompletów- oraz marzenie Pana o kapciach.

Na terenie szkoły akcję zorganizowały : Pani Magdalena Supeł, Pani Anna Olborska, Pani Marta Kubacka oraz Pani Agnieszka Fronczek- Kwarta.

Uczniami wspierającymi organizację akcji na terenie szkoły byli wolontariusze- uczniowie z klas: 7e, 8a, 8b, 8c i 8d- w sumie było to 50 osób, które każdego dnia trwania akcji wywiązywały się z wyznaczonych zadań na terenie szkoły.

Jeszcze raz jako organizatorki

Z CAŁEGO SERCA  pragniemy PODZIĘKOWAĆ  Państwu

za ogromne zaangażowanie w akcję. Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z Naszych działań.

Odsłony: 27

Podobne wpisy