Print Friendly, PDF & Email

W dniach 24 – 26  11. 2017 r. w Hali EXPO odbyły się Targi Książki, w których nasi uczniowie uczestniczą każdego roku już od 7 lat. Jest to bardzo ciekawa impreza księgarska – właściwie łódzkie święto literatury, gdzie prezentuje się około 100 wystawców, a wśród nich najprężniejsze firmy  wydawnicze. Największą gratką jest oczywiście udział popularnych polskich autorów książek beletrystycznych dla dzieci i młodzieży. Można z nimi porozmawiać, poznać osobiście, zakupić ciekawe książki i pobrać autografy ze specjalnymi dedykacjami. Młodzież naszej szkoły brała udział w tych spotkaniach, a biblioteka szkolna wzbogaciła się o około 20 nowych tytułów z pięknymi wpisami autorskimi. Wszyscy orzekli, że to niezwykle ciekawa impreza, szkoda, że na następną trzeba czekać aż rok.

                                                                         Nauczyciel-bibliotekarz

                                                                                 Halina Tumińska

Odsłony: 19

Podobne wpisy