Print Friendly, PDF & Email

12 grudnia uczniowie klas II a i II b  wybrali się do Piotrkowa Trybunalskiego do Fabryki Bombek. Uczniowie zwiedzili kolejne pomieszczenia fabryki( pozostałość po dawnej hucie) i zapoznali się z poszczególnymi etapami tworzenia bombek. Największą atrakcją było ozdabianie swoich własnych bombek.Ta część zdecydowanie podobała się dzieciom najbardziej. Po zajęciach uczniowie zakupili pamiątkowe bombki w lokalnym sklepie. Po zjedzeniu drugiego śniadania ruszyliśmy na starówkę Piotrkowa. Po krótkim spacerze i wysłuchaniu ciekawostek, opowiadanych przez naszego pilota udaliśmy się do Zamku Królewskiego na warsztaty z tworzenia ozdób choinkowych z papieru. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Dziećmi opiekowały się: p.M.Kowalczyk, p.B.Bartoszewska i p.H.Tumińska.

Odsłony: 22

Podobne wpisy