Print Friendly, PDF & Email

Koniec roku szkolnego zawsze związany jest z podsumowaniem różnych akcji i konkursów. 5 czerwca zakończyliśmy akcję „Z kulturą na co dzień” występami reprezentantów  każdej z klas  w scenkach  przedstawiających różne sytuacje szkolne z wyeksponowaniem kulturalnych zachowań. Poznaliśmy również zwycięzców między klasowego konkursu „SUPERKLASA 2016/17”– III m. zajęła klasa V a, II m. – klasa V b, a tytuł SUPERKLASY otrzymała klasa VI c. Z ogromną przyjemnością odznaczyliśmy najbardziej koleżeńskie Koleżanki i najbardziej koleżeńskich Kolegów odznakami „SUPERKOLEŻANKA, SUPERKOLEGA”. Byli to następujący uczniowie:

IV a – Tosia Szałwińska i Robert Leśniak

IV b – Angelika Borowska i Kacper Bogusz

IV c – Alicja Kurzyk i Kacper Szczepański

V a – Natalia Klimas i Abraham Kurc

V b  – Martyna Pawlicka i Krzysztof Antoniuk

VIa  – Marta Trawczyńska i Patryk Gołacki

VI b – Julia Sarna i Szymon Szymczak

VI c – Aleksandra Grzelak i Szymon Srogosz

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku szkolnym, szczególnie tym, którym teraz się nie udało. Zawsze warto próbować.

Z życzeniami wspaniałych wakacji

Magdalena Kondek

Odsłony: 13

Podobne wpisy