Print Friendly, PDF & Email

Klasy siódme udały się w piątek 27 kwietnia 2018 r. do Centrum Nauki i Techniki EC1. W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi w EC1 czekało na uczniów wiele atrakcji, między innymi warsztaty pod hasłem: „Znam-korzystam-oszczędzam”. Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę na temat gleb, wody, powietrza. Wykonali mini profile glebowe, obejrzeli pod lupa ciekawe organizmy zwierzęce i sprawdzili, jak wygada obieg wody w przyrodzie. Chętni uczniowie wzięli udział w grze terenowej  na ekspozycji „Tajemnice Ziemi”. Każdy uczestnik, który rozwiązał poprawnie wszystkie zadania otrzymał dyplom i mały upominek. Uczniowie zwiedzili wystawę dotyczącą przetwarzania energii i obejrzeli filmy w Kinie Sferycznym. Kino mieści się w srebrzystej kuli tuż obok turbozespołu, który jest jedna z większych atrakcji w Centrum. 

Odsłony: 18

Podobne wpisy