20 maja w naszej szkole odbył się piknik pod hasłem „Z historią za pan brat”. Uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli w wielu ciekawych wydarzeniach.

Można było obserwować pojedynek rycerzy, a potem przymierzać ich stroje, podziwiać kolekcję samolotów na wystawie modelarskiej oraz wspólnie malować obraz o tematyce historycznej.  Goście obejrzeli przedstawienie pt. „Legenda o smoku wawelskim” i scenkę dotyczącą chrztu Polski. Drużyny złożone z uczniów, rodziców i nauczycieli wzięły udział w „Historiadzie”, inni wybrali zawody sportowe.

Każda klasa przygotowała pięknie przybrane stoły ze smacznymi potrawami i napojami, a Rada Rodziców prowadziła loterię fantową.

Tego dnia dopisała zarówno pogoda, jak i humory uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację pikniku. Galerię można zobaczyć pod adresem: