Print Friendly, PDF & Email

Projekt zgłoszony do ŁBO dotyczący naszej SP48, jest projektem ponadosiedlowym.

L081

 W tym roku każdy Mieszkaniec Łodzi (każda osoba mieszkająca w Łodzi, nie musi być zameldowana w Łodzi, może to również być osoba nieletnia) będzie mógł oddać 5 głosów na projekty osiedlowe (do wyboru maksymalnie dwa osiedla) oraz 5 głosów na projekty ponadosiedlowe. Głosowanie prowadzone jest przez internet, na stronie www.lodz.pl/bo w dniach: 6 listopada – 30 listopada 2020 roku piątek – poniedziałek.

Głosowanie w formie papierowej odbędzie się w dniach: 6 listopada – 16 listopada 2020 roku piątek – poniedziałek. Karty do głosowania można pobrać pod linkiem poniżej lub skorzystać z gotowych kart do głosowania dostępnych na terenie SP48 w sekretariacie.

Dziękujemy za Wasze głosy 

Odsłony: 15

Podobne wpisy