Print Friendly, PDF & Email

8 maja odbył się pokaz szkolnych talentów, który poprowadzili uczniowie klasy IV c – Alicja Kurzyk  i Krystian Ratajczyk. Uczestnicy pokazu zostali wyłonieni drogą wcześniejszych eliminacji. Swoje talenty prezentowali : z klasy I b – Zosia Pyfel i Natalia Rzymska, z klasy II b – Agata Rumińska, Amelia Fijałkowska, Amelia Kałużna, Wiktoria Stasiak i Alicja Ochlik, z klasy III b – Zuzia Piotrowicz i Wiktoria Łapińska, z klasy III c – Ola Sławska, Tomek Mackiewicz i Bartek Kozyra, z klasy III d – Kinga Matuszewska, z klasy IV a – Monika Nowicka, z klasy IV c – Natalia Kołodziejska i Amelia Duda, z klasy V b – Oliwia Michalak, z klasy VI b – Kinga Pałys i Aniela Dziąg. Koncert dostarczył bardzo przyjemnych emocji. Uczestnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności, co doceniła życzliwa publiczność oklaskując wykonawców gromkimi brawami. Wszystkich chętnych zapraszamy za rok.

Halina Tumińska i Magdalena Kondek

Odsłony: 32

Podobne wpisy