Print Friendly, PDF & Email

  13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się w szkole uroczystość dla młodszej oraz starszej  grupy wiekowej, na której pan dyrektor złożył życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz nagrodził wyróżniających się pedagogów. Uczniowie z klasy IIIa zaprezentowali zabawną, pełną wesołych piosenek część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem pani  M. Kowalczyk i pani E. Jóźwiak. Uczniowie z klasy VI b wraz z wychowawcą Anną Kubik i chórem szkolnym pod kierunkiem pani Ewy Jóźwiak przedstawili inscenizację „Próba przed Dniem Nauczyciela”. Program artystyczny rozbawił wszystkich. Młodych aktorów nagrodzono gromkim brawami.

Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły i wręczyli  własnoręcznie wykonane upominki. 

Odsłony: 13

Podobne wpisy