Print Friendly, PDF & Email

16 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas IV-VI. Dla uczniów była to nie tylko okazja do tańców i wspólnych zabaw przy ulubionej muzyce, ale również do wzięcia udziału w konkursach na najoryginalniejszą fryzurę       i najciekawszy strój.
      Sala gimnastyczna wypełniła się zatem niezwykłymi postaciami. Wśród nich pojawili się bohaterowie filmów i bajek. Przybyły także księżniczki, dżokejki, wiedźmy i wiele innych. Najciekawszy okazał się strój Alicji Kurzyk z klasy IVc, która przebrana była za prezent. Natomiast za najoryginalniejszą fryzurę uznano uczesanie Olgi Rasały z klasy IVa. Wspólna zabawa przysporzyła uczestnikom balu wiele radości.

Wyniki konkursu na najciekawszy strój:

I miejsce – Alicja Kurzyk (IVc)

II miejsce – Monika Nowicka (IVa)

III miejsce – Zuzanna Bińkowska (IVa) i Martyna Świerkowska (IVa)

Wyniki konkursu na najoryginalniejszą fryzurę:

I miejsce – Olga Rasała (IVa)

II miejsce – Oliwia Lubecka (Va)

III miejsce – Szymon Cichocki (IVb)

                                                                                                      Gratulujemy!

Odsłony: 35

Podobne wpisy