Print Friendly, PDF & Email

Opis rodziny 

  Drodzy Państwo, chcemy włączyć do akcji  świątecznej pomocy szkolną rodzinę, w której matka samotnie wychowuje troje dzieci i nie może liczyć na żadną pomoc.  Sytuacja finansowa jest trudna, bo lwią część niewysokich dochodów  pochłania opłata za wynajmowane mieszkanie. Mimo to, pani X  mierzy się z codziennymi trudnościami i stara się zapewnić swoim dzieciom godne warunki życia. Jeśli chcecie Państwo w tym pomóc i przyczynić się do tego, aby rodzina ta miała radosne i bogatsze Święta włączcie się do akcji.

Potrzeby rodziny

Ubrania w dobrym stanie, czyste dla dzieci:

Dziewczynka – 160 cm, szczupła, but nr 38;                                                   

Chłopiec – 134 cm, but nr 34;                                                                             

Chłopiec – 116 cm, but nr 29.  

Żywność: olej, makaron, dżemy, mleko, mąka, cukier, kakao, płatki śniadaniowe czekoladowe i miodowe, Nutella, herbata owocowa, słoiki z gotowymi potrawami np.: gołąbki, pulpety, konserwy mięsne, keczup, majonez, słodycze dla dzieci.   

Środki chemiczne: szampon, proszek do prania, płyn do kąpieli, płyn do naczyń. płyny czyszczące  

Upominki: pościel z motywem świątecznym, słuchawki do telefonu, perfumy dla nastolatki,  piłka nożna, gadżety z bajki „Psi patrol” lub „Tomek i przyjaciele”.

Ze względu na potrzeby związane z zakupem żywności z krótkim terminem ważności zbieramy również pieniądze. Informacje u pedagoga.

ZBIÓRKA TRWA DO 16 GRUDNIA

Odsłony: 29

Podobne wpisy