W grudniu, jak co roku odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pt. “Najpiękniejsza kartka świąteczna”.

Konkurs skierowany był do klas I – III i cieszył się dużym zainteresowaniem, uczniowie wykonali ok. 200 kartek ! Komisja konkursowa w składzie: Wicedyrektor p. Beata Stankiewicz, p.Halina Tumińska oraz p.Barbara Bartoszewska stanęła przed niełatwym zadaniem, aby z tego morza kartek wyłonić te najpiękniejsze.Komisja oceniała oryginalność, pomysł, wykonanie, użyte materiały oraz samodzielność wykonania.

Po długich obradach wyłoniono zwycięzców.Oto Oni:

Klasy pierwsze:

Miejsce I :  Marysia Jankowska kl.Ia

Miejsce II : Agata Marczak kl.Ie

Miejsce III : Wiktoria Pomorska kl. Ie  ex aequo  Milena Bakura  kl.Id

Klasy drugie:

Miejsce I: Viktoria Nowakowska kl.IIb   ex aequo  Ola Sławska kl.IIc

Miejsce II: Maja Jakubowska kl.IIb

Miejsce III: Marysia Szymczak kl.IIc  ex aequo  Natalia Klimkiewicz kl.IIa

Klasy trzecie:

Miejsce I: Michał Janicki kl.IIIc

Miejsce II: Alicja Lotka kl.IIIc  ex aequo  Amelia Bień kl.IIIc

Miejsce III: Natalia Kołodziejska kl.IIIc

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy  oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo dyplomem i drobnym upominkiem zostali nagrodzeni

uczniowie klasy IIIa i klasy IIIc za wykonanie największej ilości kartek.

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach !