2 grudnia 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 189 w Łodzi odbył sie międzyszkolny konkurs przedmiotowo –językowy. Konkurs  sprawdzał  wiedzę o Europie i  łączył znajomość języka angielskiego z wiedzą przyrodniczo – geograficzną. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Hanna Pietruszewska z klasy VIa i Hubert Rogut z klasy Vc. W konkursie udział wzięło 15 szkół z Łodzi i okolic. Podczas konkursu uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami w formie zagadek, krzyżówek, quizów i rozsypanek. Nasi uczniowie wykazali się dużą znajomością wiedzy na temat Europy zdobywając  I miejsce.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem nauczycielek: Elżbiety Sajak i Katarzyny Lubczyńskiej – Połeć.

Gratulujemy Zwycięzcom!!!