Print Friendly, PDF & Email

Uczennica naszej szkoły Wiktoria Kania  klasa VI a  –   zdobyła    I miejsce w Polsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym “TĘCZA”. Praca Wiktorii zdobyła uznanie  komisji składającej się z pracowników Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, pokonała wszystkich uczestników i przysporzyła naszej szkole wiele  splendoru i satysfakcji. Praca została wykonana techniką akwareli w formacie A-4. pod opieką pana Stanisława Mikołajczyka. Gratulujemy i życzymy Wiktorii dalszych sukcesów. Wyróżnienia w tym konkursie otrzymały: Pola Wróblewska i Kornelia Amroz. Wyniki i zdjęcia z konkursu edycji 2017 zostaną opublikowane do końca kwietnia na stronie : http://www.tecza.suwikr.pl/tecza/wyniki.html

I miejsce w Polsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "TĘCZA"

Odsłony: 11

Podobne wpisy