Print Friendly, PDF & Email

27 października odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym wyjście z projektem “Bliżej kultury”.  Wybraliśmy się do Teatru Nowego na spektakl pt.: “Wszystko o kobietach”. Sztuka teatralna opowiada historie piętnastu kobiet (grane są przez trzy aktorki: Joannę Fidler, Mirosławę Olbińską oraz Katarzynę Żuk), których losy wzajemnie się przeplatają, bądź mają wspólne lecz nieznane sobie relacje. Są to charakterystyki kobiet, będących w różnym wieku, posiadających określone doświadczenia życiowe, nierzadko będące naznaczonymi bólem, zdradą, rządzą awansu zawodowego oraz zazdrością. W końcu są to trzy kobiety-przyjaciółki od lat przedszkolnych aż do czasu, kiedy starość przyjdzie im spędzić w domu opieki. Zasługa fenomenalnej gry aktorskiej, bardzo dobrych dialogów oraz ciekawej koncepcji spektaklu wprawiły nas w wyśmienity humor 😉

Odsłony: 57

Podobne wpisy