Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo !

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i aktywny udział w akcji ,,Szlachetna Paczka”. Dzięki ofiarności Państwa udało się nam obdarować dwie Rodziny, które będą mogły spokojnie przetrwać świąteczny czas. Jedna z nich dostała 24 paczki, a druga 23. Wszyscy byli zaskoczeni szczodrością i ogromną ilością darów. Nie mogli uwierzyć w to , że wybraliśmy właśnie ich.

Dziękuję wszystkim za okazane serce. Korzystając z okazji życzę małym, dużym i dorosłym Darczyńcom zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2016 Roku.

Z poważaniem Ewa Sobańska

Poniżej zamieszczam relację z wręczenia prezentów Rodzinie.

Drodzy Darczyńcy,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro! Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pani Monika była bardzo wzruszona i nie mogła uwierzyć, że znalazł się Darczyńca gotów pomóc jej rodzinie. Bardzo cieszyła się z żywności, powiedziała, że to będą pierwsze rodzinne Święta, które będzie mogła urządzić we własnym domu, że nie będzie zmuszona do nikogo iść. Stół będzie pełen, a dzieci szczęśliwe z powodu wyprawki do szkoły i nowych zabawek. Paulina i Laura ucieszyły się z przyborów do szkoły, a Kuba i Maja z zabawek. Pan Lech był wzruszony paczką. Odzież sprawiła ogromną radość pani Monice: “ta paczka to dla nas ogromne wyróżnienie”. Była bardzo wzruszona, że znalazł się darczyńca dla jej rodziny.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Szanowni Państwo, chciałbym w imieniu Rodziny podziękować  za zaangażowanie i okazanie dobrego serca. Dziękuję wszystkim osobom, które przygotowały ten wyjątkowy prezent. Niech dobro do Was wróci.

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich. 

Odsłony: 24

Podobne wpisy