Print Friendly, PDF & Email

12 grudnia 2017r. klasy IVa i IVc wraz z wychowawczyniami – p.Agnieszką Krzesińską i p. Justyną Dudek oraz z p. Magdaleną Supeł wybrały siędo Wrzącej koła Lutomierska. Tam w Ceramilandii czekało wiele atrakcji.Dzieci spotkały sią ze św. Mikołajem, który poczęstował wszystkichlizakami i cierpliwie pozował do wspólnych zdjęć. Później zaczęły się szalonezabawy w labiryntach, zjeżdżalniach, na trampolinach i karuzeli.Następnie uczniowie poznali techniki tworzenia naczyń glinianych i zuwagą śledzili słowa i pokaz pana przewodnika. Po części teoretycznejuczestniczyli w warsztatach i sami ozdabiali gliniane doniczki i figurki, którezabrali na pamiątkę do domu. Powstały oryginalne
i ciekawe dzieła.Na zakończenie trafili do dżungli, z krokodylem, ogromną zjeżdżalnią itorem przeszkód. Mogli się też przejechać uroczym pociągiem.Uczestnicy wycieczki wrócili zmęczeni, ale pełni wrażeń
i uśmiechnięci.

Odsłony: 23

Podobne wpisy