Print Friendly, PDF & Email

 10 października br. w naszej szkole odbył się piknik pod hasłem „Bezpiecznie Tu i Tam”. Celem nadrzędnym imprezy było utrwalenie wiadomości z zakresu bezpieczeństwa w sieci. Prezentowane zagadnienia były skierowane zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. Niniejsze przedsięwzięcie jest nierozerwalnie związane z projektem – konkursem edukacyjnym „Bezpiecznie Tu i Tam” organizowanym przez Fundację Orange, do którego przystąpiła nasza szkoła.

   Zabawowa forma – quizy, kalambury, kolorowanki, krzyżówki, zagadki, zabawy z elementami ruchu, „sieciokino” spodobały się uczestnikom pikniku, którzy z dużą dozą ciekawości przystępowali do rozwią­zywania kolejnych zadań i zmierzali ku następnym. Nie przeszkodziły ani dość późna pora, ani słota za oknem :-).

   Nad organizacją i przebiegiem pikniku czuwała pani Iwona Gajewska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, koordynatorka projektu wraz z panią Justyną Pawlicką przy nie­ocenionej pomocy uczniów z klasy 5 b i 6 b.

Odsłony: 21

Podobne wpisy