Print Friendly, PDF & Email

Miło nam poinformować, iż w gronie finalistów VIII Konkursu Języka Polskiego „Wędrówki z ortografią” znalazł się uczeń klasy VI c  – Hubert Rogut. Konkurs został zorganizowany przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz objęty honorowym patronatem  Łódzkiego Kuratora Oświaty.

                                                                                              Gratulujemy!

Z dumą informujemy, że Bartosz Pietrzak, uczeń klasy VI c, został laureatem IV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego Wiedzy o Olimpiadach i Olimpijczykach w kategorii Szkół Podstawowych. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków.

                                                                                              Gratulujemy!          

Odsłony: 10

Podobne wpisy