Print Friendly, PDF & Email

10 listopada 2015 r. dwie uczennice naszej szkoły, Oliwia Michalak i Agata Pawlicka, wzięły udział w XVII Konkursie Recytatorskim „Łódź – miastem moim w życie wpisanym, raz rymowanym, raz rysowanym”, który  odbył się w Szkole Podstawowej nr 83. 

Umiejętności recytatorskie reprezentowało 42 uczestników z 19 szkół podstawowych. Oliwia Michalak recytowała wiersz „Gdzie jest Edzio?” Jolanty Jaśkiewicz. Uczennica została finalistką, plasując się na dziesiątym miejscu. 

10 grudnia 2015 r. odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórcy czterech kultur dzieciom”. Oliwia Michalak zaprezentowała  wiersz „ Król i błazen” Jana Brzechwy. Recytacja została oceniona bardzo wysoko. Oliwia zajęła I miejsce wśród uczniów klas czwartych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Odsłony: 11

Podobne wpisy