Print Friendly, PDF & Email

Szanowni Państwo, 

Drodzy Uczniowie Klas I – VI!!!

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do udziału w szkolnym konkursie czytelniczym – „Czarowanie słowem – rodzinne czytanie”, którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły jako znakomitej rozrywki. 

W czytelniczych potyczkach mogą wziąć udział  uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, dziadkami, starszym rodzeństwem. Rodzina do 29 kwietnia zgłasza minimum 2 osobowy zespół – dziecko + osoba dorosła. 

Zmagania konkursowe odbędą się 18 maja o godz. 16.00.

Przedmiotem konkursu jest prezentacja – interpretacja głosowa samodzielnie wybranego fragmentu ulubionej książki, która nie może przekroczyć 5 minut.

Komisja konkursowa będzie oceniać dobór repertuaru, interpretację głosową tekstu – wyrazistość, ogólny wyraz artystyczny.

W przypadku wątpliwości, zapytań, szczegółowych informacji udzielą organizatorki konkursu – p. Monika Witek i p. Justyna Pawlicka – nauczycielki świetlicy oraz p. Iwona Gajewska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Zachęcamy do udziału w konkursie!!!

Odsłony: 10

Podobne wpisy