16 i 17 września klasy III B i I B uczestniczyły w warsztatach pt.”Bajkowa Łódź”. Uczniowie zapoznali się z najbardziej znanymi postaciami z bajek , tworzonych między innymi w łódzkim SE-MA-FO-RZE. Zadaniem dzieci było połączenie w pary postaci z bajek i ich charakterystycznych przedmiotów.Uczniowie pracowali w zespołach, co sprzyjało tworzeniu atmosfery współdziałania. Następnie uczniowie wybrali postać, która najbardziej im się spodobała i ulepili ją z plasteliny.Prace wyszły wspaniałe! Uczniowie uporządkowali swoją wiedzę na temat  znanych postaci z bajek oraz poznali nowe. Zajęcia odbywały się w miłej i radosnej atmosferze.Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę na temat swojego rodzinnego miasta – Łodzi.