Ferie już za nami
Mamy nadzieję, że Wasze ferie to była jazda bez trzymanki – sanki, narty, snowboard, śnieżne bitwy i epickie gleby w zaspach. A jeśli ktoś wybrał tryb „miś polarny” i regenerację pod kocem – super! Drzemki do południa, maratony seriali, filmy do 2:00 w nocy, mangi, komiksy, książki, bezpieczne scrollowanie neta bez wyrzutów sumienia… Ważne, że naładowaliście…

